Producator: Sony

Cod produs: OTM-10GSR1

Disponibilitate: Stoc producator

2.313,00 lei 2.570,00 lei 2.313,00
Pret fara TVA: 1.943,70 lei

Unitatea Sony OTM-10GSR1 de emisie/receptie SFP+ pe Ethernet suporta fibra optica multi-mode pentru pana la 300m.

Alimentare 3.3 V DC
Dimensiuni 13.9 × 13 × 56.4 mm
Conector optic I/O Conector optic LC Duplex
Format semnal IEEE802.3ae 10GBASE-SR
Viteza de transmitere a semnalului 10.3125 Gbps